FAN1084D15X
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FAN1084D15X
JLCPCB Part #
C3746186
Package
TO-252(DPAK)
Description
0℃~+125℃ 1 1.5V 1.5V@(4.5A) 4.5A 4mA 7V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-252(DPAK) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS