BZX85C9V1
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX85C9V1
JLCPCB Part #
C3734440
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 1W 1uA@6.8V 200Ω 9.1V ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS