BZX85C7V5TR5K
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX85C7V5TR5K
JLCPCB Part #
C3764116
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 1W 1uA@4.5V 7.5V 7V~7.9V ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS