BZX84C9V1
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C9V1
JLCPCB Part #
C3738222
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 250mW 500nA@6V 8.5V~9.6V 9.1V ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS