BZX84C6V2ET1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C6V2ET1G
JLCPCB Part #
C463219
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 225mW 3uA@4V 5.8V~6.6V 6.2V SOT-23 Zener Diodes ROHS