BZX84C68LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C68LT1G
JLCPCB Part #
C462714
Package
SOT-23-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 240Ω 250mW 50nA@47.6V 64V~72V 68V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS