BZX84C5V1LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C5V1LT1G
JLCPCB Part #
C47075
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 250mW 2uA@2V 4.8V~5.4V 5.1V 60Ω Independent SOT-23 Zener Diodes ROHS