BZX84C4V7
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C4V7
JLCPCB Part #
C3740660
Package
SOT-23-3
Description
250mW 3uA@2V 4.7V 80Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS