BZX84C3V9
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C3V9
JLCPCB Part #
C3736379
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 250mW 3.7V~4.1V 3.9V 30Ω 3uA@1V ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS