BZX84C3V3LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C3V3LT1G
JLCPCB Part #
C82473
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 250mW 3.1V~3.5V 3.3V 5uA@1V 95Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS