BZX84C3V3
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C3V3
JLCPCB Part #
C3736756
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 250mW 3.3V 5uA@1V ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS