BZX84C2V7LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C2V7LT1G
JLCPCB Part #
C236174
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.5V~2.9V 2.7V 20uA@1V 250mW SOT-23 Zener Diodes ROHS