BZX84C22
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C22
JLCPCB Part #
C3729374
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15.4V 20.8V~23.3V 22V 250mW ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS