BZX84C11LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C11LT1G
JLCPCB Part #
C235767
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10.4V~11.6V 100nA@8V 11V 20Ω 250mW SOT-23 Zener Diodes ROHS