BZX84B5V1LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84B5V1LT1G
JLCPCB Part #
C236173
Package
SOT-23-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 250mW 2uA@2V 5.1V 5V~5.2V 60Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS