BZX79C51-T50A
MFR.Part #
BZX79C51-T50A
JLCPCB Part #
C3738429
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 4.8V~5.4V 500mW 500nA@35.7V 51V DO-35 Zener Diodes ROHS