BZX79C4V7
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX79C4V7
JLCPCB Part #
C895326
Package
DO-35
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 3uA@2V 4.4V~5V 4.7V 500mW 80Ω DO-35 Zener Diodes ROHS