BZX79C39
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX79C39
JLCPCB Part #
C3729108
Package
DO-35
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 37V~41V 39V 500mW 50nA@27.3V DO-35 Zener Diodes ROHS