BZX79C13-T50A
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX79C13-T50A
JLCPCB Part #
C895309
Package
DO-35
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 100nA@8V 12.4V~14.1V 13V 30Ω 500mW DO-35 Zener Diodes ROHS