BZX55C5V1RL
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX55C5V1RL
JLCPCB Part #
C3737110
Description
100nA@1V 35Ω 5.1V 500mW DO-35 Zener Diodes ROHS