BZX55C3V9
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX55C3V9
JLCPCB Part #
C3738074
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 2uA@1V 3.7V~4.1V 3.9V 500mW ±5% DO-35 Zener Diodes ROHS