BZX55C13
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX55C13
JLCPCB Part #
C3733490
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 100nA@10V 13V 26Ω 500mW ±5% DO-35 Zener Diodes ROHS