BYV32-200G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BYV32-200G
JLCPCB Part #
C606006
Package
TO-220
Description
-65℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.01V@20A 100A 200V 250ns 3.5uA@200V 8A TO-220 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS