74F899QCX
MFR.Part #
74F899QCX
JLCPCB Part #
C3587562
Package
PLCC-28(11.5x11.5)
Description
0℃~+70℃ 1 3mA 4.5V~5.5V 64mA 74F 9 Bidirectional Tri-State PLCC-28(11.5x11.5) Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS