74F86SJX
MFR.Part #
74F86SJX
JLCPCB Part #
C4471958
Package
SOIC-14-208mil
Description
0℃~+70℃ 1mA 20mA 2V 4 4.5V~5.5V 74F Series 800mV XOR Gate SOIC-14-208mil Logic Gates ROHS