74F827SC
MFR.Part #
74F827SC
JLCPCB Part #
C3754184
Package
SOP-24
Description
0℃~+70℃ 1 10 3mA 4.5V~5.5V 64mA 74F Tri-State Unidirectional SOP-24 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS