74F823SC
MFR.Part #
74F823SC
JLCPCB Part #
C3827054
Package
SOP-24
Description
0℃~+70℃ 1 100mA 160MHz 24mA 3mA 4.5V~5.5V 74F Series 9 9.5ns@5V,50pF D-Type Reset SOP-24 Flip Flops ROHS