74F534SJ
MFR.Part #
74F534SJ
JLCPCB Part #
C3827454
Package
SOP-20
Description
0℃~+70℃ 1 100MHz 24mA 3mA 4.5V~5.5V 74F Series 8 8.5ns@5V,50pF 86mA D-Type Rising Edge SOP-20 Flip Flops ROHS