74F37SJX
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
74F37SJX
JLCPCB Part #
C4469006
Package
SOIC-14-208mil
Description
0℃~+70℃ 15mA 2V 33mA 4 4.5V~5.5V 5.5ns@5V,50pF 64mA 74F Series 800mV NAND Gate SOIC-14-208mil Logic Gates