74F377SJ
MFR.Part #
74F377SJ
JLCPCB Part #
C3826909
Package
SOP-20
Description
0℃~+70℃ 1 130MHz 1mA 20mA 4.5V~5.5V 48mA 74F Series 7ns@5V,50pF 8 D-Type Rising Edge SOP-20 Flip Flops ROHS