74F280PC
MFR.Part #
74F280PC
JLCPCB Part #
C3288349
Package
DIP-14
Description
0℃~+70℃ 1mA 20mA 4.5V~5.5V 74F 9 Parity Generator/Checker DIP-14 Parity Generators and Checkers ROHS