74F20SJX
MFR.Part #
74F20SJX
JLCPCB Part #
C4472937
Package
SOIC-14-208mil
Description
0℃~+70℃ 1mA 2 20mA 2V 4.5V~5.5V 5ns@5V,50pF 74F Series 800mV NAND Gate SOIC-14-208mil Logic Gates ROHS