74F174SJ
MFR.Part #
74F174SJ
JLCPCB Part #
C3827040
Package
SOIC-16-208mil
Description
0℃~+70℃ 1 10ns@5V,50pF 1mA 20mA 4.5V~5.5V 45mA 6 74F Series 80MHz D-Type Reset Rising Edge SOIC-16-208mil Flip Flops ROHS