74F174SC
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
74F174SC
JLCPCB Part #
C3827398
Package
SOIC-16
Description
0℃~+70℃ 1 10ns@5V,50pF 1mA 20mA 4.5V~5.5V 45mA 6 74F Series 80MHz D-Type Reset Rising Edge SOIC-16 Flip Flops ROHS