74F132SJX
MFR.Part #
74F132SJX
JLCPCB Part #
C4468727
Package
SOIC-14-208mil
Description
0℃~+70℃ 1.1V 12.5ns@5V,50pF 1mA 20mA 4 4.5V~5.5V 74F Series NAND Gate SOIC-14-208mil Logic Gates ROHS