74F04SJX
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
74F04SJX
JLCPCB Part #
C3272603
Package
SOIC-14-208mil
Description
0℃~+70℃ 1 1mA 20mA 2V 4.5V~5.5V 5ns@5V,50pF 6 74F 800mV SOIC-14-208mil Inverters ROHS