50C02CH-TL-E
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
50C02CH-TL-E
JLCPCB Part #
C606332
Package
CPH-3
Description
-55℃~+150℃ 1 NPN 100nA 300 500MHz 500mA 50V 50mV 5V 700mW NPN CPH-3 Bipolar (BJT) ROHS