2N4400TA
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
2N4400TA
JLCPCB Part #
C3201784
Package
TO-92-3
Description
-55℃~+150℃ 1 NPN 100nA 40V 50 600mA 625mW 6V 750mV NPN TO-92-3 Bipolar (BJT) ROHS