1.5KE7.5CARL4
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE7.5CARL4
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 11.3V 132A 500uA 6.4V 7.5V Bidirectional TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS