1V5KE6V8A
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1V5KE6V8A
JLCPCB Part #
C3719244
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 10.5V 143A 1mA 5.8V 6.45V TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS