1V5KE22A
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1V5KE22A
JLCPCB Part #
C3719016
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 18.8V 20.9V 30.6V 49A 5uA TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS