1SMC7.5AT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1SMC7.5AT3G
JLCPCB Part #
C3709200
Package
SMC
Description
1.5kW 116.3A 12.9V 7.5V 8.33V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS