1SMC51AT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1SMC51AT3G
JLCPCB Part #
C3701089
Package
SMC
Description
1.5kW 18.2A 51V 56.7V 82.4V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS