1SMC43AT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1SMC43AT3G
JLCPCB Part #
C184100
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 21.6A 43V 52.8V 5uA 69.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS