1N5338BG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1N5338BG
JLCPCB Part #
C232442
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 1.5Ω 1uA@1V 4.85V~5.36V 400Ω 5.1V 5W 插件,D3.7xL8.7mm Zener Diodes ROHS