1.5SMC62AT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5SMC62AT3G
JLCPCB Part #
C184194
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 17.7A 53V 5uA 62V 85V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS