1.5SMC10AT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5SMC10AT3G
JLCPCB Part #
C6641767
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 103A 10V 10uA 14.5V 8.55V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS