1.5KE91ARL4G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE91ARL4G
JLCPCB Part #
C3699585
Package
DO-201AD
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 125V 12A 5uA 77.8V 86.5V TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS