1.5KE36AG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE36AG
JLCPCB Part #
C3710382
Package
DO-201AD
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 30.8V 30A 34.2V 49.9V 5uA TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS