1.5KE24CARL4
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE24CARL4
Description
-65℃~+175℃ 20.5V 24V 33.2V 45A 5uA Bidirectional TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS